Łóżka szpitalne do domu

Łóżka szpitalne do domu

 

Kiedy myślimy o łóżko szpitalne Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi na myśl, są łóżka wypełnione technologią i zaawansowanymi systemami do zarządzania z wieloma funkcjami, ale czy jest to odpowiednie w Łóżko szpitalne do domu?

Czy warto być łóżkiem szpitalnym dla domu?

Odpowiedź zależy, ponieważ masz nieograniczony budżet, łóżka szpitalne (jak wskazuje jego nazwa) są przeznaczone do użytku w szpitalu, a nie w domu. Pomyśl, że w szpitalu te łóżka te mają dużo rotacji pacjentów, ciągłe przemieszczenia do różnych miejsc, takich jak sale operacyjne, sale testowe itp. I muszą przestrzegać bardzo surowych przepisów, co sprawia, że ​​produkt jest droższy. Dlatego prawie nie dostaniemy całej gry do tego rodzaju łóżek.

Więc jakie łóżko powinienem kupić?

W Gerialife mamy katalog artykułowe łóżka które zaspokajają potrzeby opieki nad ludźmi w domu po bardzo zawartej cenie. Są to łóżka wykonane ze stali wysokiej jakości i mają podwójny niemiecki silnik technologiczny.

Gerialife wyartykułowane łóżka

 

Jeśli chcesz spojrzeć na nasz katalog, możesz to zrobić przez następujące link, a jeśli masz jakieś pytania, nasza obsługa klienta z przyjemnością Ci pomoże.